tel.18 4430072
Archiwum ogłoszeń

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 Niedziela Wielkanocna - 15. 05. 2022

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, odprawianych codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00. Zachęcamy do odmawiania Litanii Loretańskiej w rodzinach oraz przy kapliczkach. Niestety bardzo mało dzieci uczestniczy w nabożeństwach. Prosimy rodziców o zachętę i danie przykładu.

2. O prowadzenie różańca za tydzień przed sumą prosimy Różę św. Rity p. Elżbiety Leśniak. Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

3. Spotkania duszpasterskie:

  • We wtorek na nabożeństwo majowe i Mszę św. zapraszamy kl. VII z rodzicami, zaś we czwartek kandydatów do bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami,
  • W piątek o 17.00 spotkanie DSM, zaś o 19.00 spotkanie grupy GPS,
  • W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Synodalnej.

4. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości. W piątek na godz. 18.50 zapraszamy kolejne rodziny, nry: 420, 205, 394, 569, 42, 457, 330. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na prace przy kościele. 

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy także książkę o rodaczce z naszej diecezji, służebnicy Bożej Stefani Łąckiej, której proces beatyfikacyjny trwa. Warto zapoznać się z tą postacią. Cena 10 zł. Proszono by ogłosić akcję sprzątania terenu wokół Orlika, która odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 11.00. Zaproszone są dzieci szkolne z rodzicami i młodzież. Na zakończenie przewidziane jest ognisko i atrakcje. Stowarzyszenie Seniorów Integracja zaprasza seniorów na różne zajęcia integracyjne na salę gimnastyczną w środy i czwartki, warto się zainteresować.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ś.p. Julian Wójs. Dobry Jezu....