tel.18 4430072
Archiwum ogłoszeń

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wniebowstąpienie Pańskie - 16. 05. 2021

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych odprawianych codziennie w kościele o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00. Odmawiajmy Litanię w rodzinach i przy kapliczkach. 

2. We wtorek zapraszamy na godz. 18.00 Rodziny Szensztackie, zaś w środę małżonków i czcicieli św. Józefa, z racji 19 dnia miesiąca. W środę po Mszy wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Nowenna do Ducha św. codziennie będzie połączona z nabożeństwem majowym. Na Mszy św. o godz. 11.00 będzie przeżywany jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Proboszcza. O prowadzenie różańca przed sumą za tydzień prosimy Różę św. Stanisława Papczyńskiego p. Stanisława Hamigii.

3. Dziś swoje imieniny przeżywa pasterz diecezji ks. bp Andrzej Jeż. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości. W piątek na godz. 18.50 zapraszamy kolejne rodziny z Podrzecza, nry domów: 112, 131, 131a, 118, 123, 101, 180. Bóg zapłać za ofiary składane na czekające nas dalsze prace przy kościele.  

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuł z uroczystości Jubileuszu 50-lecia parafii. Na stoliku pod chórem są do nabycia książki z historią parafii oraz albumy. Będą dostępne płyty z koncertem maryjnym i skrótem naszych uroczystości w cenie 20 zł. Osoby, które chciałyby taką płytkę nabyć niech się zapiszą na listę, która też jest tam na stoliku. Zapisy do przyszłej niedzieli włącznie.

6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności ś.p. Józefa Mółka z ul. Fiołkowej. Termin pogrzebu zostanie podany na klepsydrach. Polecajmy jej duszę i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…