tel.18 4430072
Archiwum ogłoszeń

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 Niedziela Wielkanocna - 21. 04. 2024

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w kościele. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Seminarium Duchowne w Tarnowie. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, zaś w czwartek czcimy św. Marka Ewangelistę. Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

2. We wtorek o godz. 16.00 bp. Stanisława Salaterski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klas VIII z naszej parafii oraz z Brzeznej. Składka z bierzmowania przeznaczona na fundusz stypendialny im. abpa Jerzego Ablewicza. Z racji  bierzmowania we wtorek nie będzie już Mszy św. o godz. 18.00. Rodziny, świadków oraz młodzież bierzmowaną zapraszamy na spowiedź w poniedziałek na godz. 17.30. 

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 uroczystość I Komunii św. dzieci z klas III. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 8.30. O prowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę św. Matki Teresy z Kalkuty p. Ireny Witowskiej.

4. Spotkania duszpasterskie: w piątek o godz. 17.00 DSM, zaś o godz. 19.00 grupa młodzieżowa GPS.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia trzeci numer Historii Kościoła w cenie 12 zł. poświęcony kultowi Matki Bożej. Bóg zapłać rodzicom z kl. VIII  za sprzątanie kościoła i ofiarę. W piątek na godz. 18.40 zapraszamy rodziców z kl. III b.  Bardzo prosimy, aby w tym tygodniu zabrać z kościoła palmy stojące przy ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na czekające nasz dalsze prace.

6. W sobotę 27 kwietnia o godz. 10.00 w Kinie Sokół w Nowym Sączu odbędą się Rekolekcje Filmowe oraz projekcja filmu Żołnierz Niezłomny Kościoła. Szczegóły na plakacie w gablocie.